אודות

עוברים דירה, מעוניינים לבצע הובלה עצמית ולא יודעים מהיכן להתחיל? הגעתם למקום הנכון!

הובלות עצמיות הולכות ותופסות תאוצה בשנים האחרונות, בעיקר אצל סטודנטים, רווקים או זוגות צעירים , כאלה שתכולת דירתם אינה גדולה. יחד עם זאת, ישנן לא מעט משפחות שבוחרות בדרך הובלה עצמית למרות המאמץ הכרוך בכך. אם יש לכם את הכלים לכך, זו יכולה להיות חלופה אך לפי דעתנו ככל שהתכולה גדולה יותר, כך דברים עלולים להסתבך ולכן עליכם לנקוט במשנה זהירות.

Home-Plus הינו האתר הראשון שהוקם במטרה לתת תשובות ופתרונות למעוניינים לבצע הובלה עצמית. לפי דעתנו, המגמה של הובלה עצמית, תמשיך לצמוח ככל שהציבור יאמץ את הגישה "עשה זאת בעצמך" ולכן נודה לכם באם תרשמו תגובות ותתנו עצות שימושיות לטובת שאר גולשי האתר.

אנו מאמינים שעם קצת רצון וידע, כל אחד יכול לבצע הובלה עצמית. אם אתם מעוניינים לרכוש את הידע הדרוש, האתר נועד לשרת אתכם ואנו מאמינים שתוכלו להפיק תועלת מהתכנים שמועלים בו. ברצוננו להדגיש בנקודה זו, שלמרות היתרונות שבהובלה העצמית, לא תמיד היא משתלמת. על מנת לדעת אם אכן כדאי לכם לבצע הובלה עצמית, אנו ממליצים לקרוא את המדריך "מתי כדאי לבצע הובלה עצמית". אם החלטתם שזו הדרך המועדפת עליכם, אנו ממליצים להמשיך וללמוד על הנושא והחשוב מכל – להתארגן בהתאם. כל מהלך של הובלת דירה, אם הוא עצמאי או לא, תלוי רבות ביכולת התכנון שלכם. היכולת הזו עומדת למבחן פי כמה בזמן של הובלה עצמית.

נושא ההובלות הינו רגיש במיוחד. בישראל אלפי משפחות ואנשים עוברים דירה. תהליך שמלווה במקרים רבים בתקלות ובעיות לא רצויות. החל מאיחורים, דרך נזקים לציוד שמועבר ועד כדי העלאת המחיר בעשרות אחוזים ברגע האחרון בו לקוחות רבים חסרי אונים.

אנו מעוניינים להפוך את הצרכן לחכם יותר. כזה שמודע לסיכונים וליתרונות שבכל חלופת מעבר על מנת להפחית מקרי נוכלות ופגיעה בעתיד

אז מה תמצאו באתר?

  • מדריכים אודות ביצוע הובלה עצמית
  • כיצד לארוז את הדירה
  • מאגר אתרים מומלץ בתחום
  • פתרונות נוספים שיתכן ותזדקקו להם במהלך מעבר הדירה.

מקווים שתמצאו ערך באתרנו.

צוות Home-Plus